پانچ و گوشه زن هیدرولیک

پانچ و گوشه زن

پانچ و گوشه زن هیدرولیک شرکت صنعتی پارس پرس ، امکان ایجاد انواع برش و گوشه زنی ورق را ایجاد میکند.همچنین امکان انواع سوراخ گرد ، مربعی و اشکال هندسی متناسب با کار تابلوبرق سازی.ازدیگرقابلیت ها میتوان به فرم دهی ورق اشاره کرد که ایجاد فرم هایی همچون ایجاد هواکش ، فرم های عدسی ، کروی و….از توانایی ها این دستگاه به شمار می آید.

پانچ و گوشه زن هیدرولیک ورق

امکانات پانچ وگوشه زن پارس پرس

این دستگاه با بهره گیری از سیستم کنترلرPLC شرایط مطلوبی را برای تابلوبرق سازان فراهم کرده تا بتواند به راحتی و با دقت بیشتر فرآیند ورق کاری را انجام دهد.به وسیله HMI نصب شده روی دستگاه مختصات ورق را میتوان به صورت آنلاین مشاهده کرد .همچنین پوینتر لیزری هم میتواند اطمینان بصری در حین پانچ را فراهم کند

پانچ و گوشه زن ورق پارس پرس
گوشه زن ورق

کارگیردستگاه و رنج سنبه و ماتریس

کارگیر پانچ و گوشه زن پارس پرس 60 * 120 سانتیمتر میباشد.برای سوارخ های گرد تا قطر 133 میلیمتر و برای سوراخ های مربعی 130*110 میلیمتر میباشد.قدرت دستگاه 15 تن میباشد که تا ورق هایی با قطر 3 میلیمتر را میتواند سوراخ کند.دستگاه از یونیت هیدرولیک با توان 3 کیلو وات برای ایجاد چنین فشاری بهره میبرد.

قابلیت تولید سینی کابل و ستون ریتال

این دستگاه امکان تولید سینی کابل با سوراخ ها متفاوت را دارد . با بهره گیری از قالب 4 ردیفه و فیدر ورق میتوان تولید مقرون بصرفه ای را در این شاخه از صنعت تابلوبرق سازی را هم داشت.همچنین امکان تولید ستون ریتال هم به همین روش در دستگاه فراهم است .

سینی کابل
سینی کابل

سنبه و ماتریس

سنبه و ماتریس های شرکت صنعتی پارس پرس از بهترین برند ها همانند بوهلر آلمان ساخته شده تا از عمر و کارکرد آنها بالاترومحصول تولیدی با کیفیتی را برای شما مشتریان عزیز به ارمغان بیاورد.

سنبه و ماتریس
سنبه و ماتریس

گارانتی و پشتیبانی

شرکت صنعتی پارس پرس برای تمامی محصولات خود گارانتی 2 ساله و 10 سال خدمات پس از فروش را در نظرگرفته است تا گواه از کیفیت و کارآمدی محصولات خود باشد .

.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *