میزشینه سه كاره

میزشینه هیدرولیک سه کاره شرکت پارس پرس مناسب برای تابلوبرق سازی است . این دستگاه شامل پانچر،کاتر و خمکن شینه میباشد . میزشینه سه کاره پارس پرس در پروسه تابلوبرق سازی بسیار کار آمد و لازمه ی ایجاد تابلوبرق های شکیل و مهندسی ساز که براساس نقشه طراحی شده اند میباشد.

میزشینه سه کاره

میزشینه سه کاره شرکت پارس پرس ، با بهره گیری ازیونیت هیدرولیک سه موتوره ، امکان استفاده ی سه اپراتور همزمان از دستگاه ، که موجب به کار گیری پانچر، کاتر و خمکن شینه میشود را داراست.

میزشینه
میزشینه سه کاره شرکت پارس پرس

ویژگی های میزشینه سه کاره شرکت پارس پرس

میزشینه شرکت پارس پرس امکان انجام تمام عملیات های سوراخ کاری ، برش وخم کاری برای تمام سایز های استاندارد شینه را داراست . حداکثر رنج کاری دستگاه شینه های با پهنای 160 میلیمتر با ضخامت 12 میلیمتر میباشد.تعویض سنبه های پانچر که در سه مدل گرد ، مربعی و لوبیایی میباشد به اسانی و در کمترین زمان صورت میگیرد. متریال استفاده شده برای ساخت سمبه ماترس از برند بوهلر آلمان تهیه شده که بر اساس تجربه بهترین عمر کاری را داراست .

سنبه و ماتریس میزشینه
سنبه و ماتریس میز شینه پارس پرس

خمکن شینه

خمکن دستگاه شامل ماژول های متفاوت مناسب با سفارشات کاری شما میباشد. ماژول ها شامل خم نری ، خم شکلاتی ، خم 90 درجه ، خم پله ای و ….. میباشد . ماژول ها به سادگی و در کمترین زمان ممکن تعویض شده تا خلل در کارایجاد نکنند. خمکن شینه توسط انکودر دیجیتالی کنترل شده تا شینه به درجه مد نظر رسیده که میتوان در مانیتور نصب شده میزان خطا و درجه ایجاد شده را به صورت آنلاین مشاهده کرد .

خمکن شینه
خمکن میزشینه شرکت پارس پرس

گارانتی و پشتیبانی

شرکت صنعتی پارس پرس برای تمامی محصولات خود گارانتی 2 ساله و 10 سال خدمات پس از فروش را در نظرگرفته است تا گواه از کیفیت و کارآمدی محصولات خود باشد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *