میزشینه قابل حمل

میزشینه قابل حمل شرکت پارس پرس مناسب برای کارگاه های تابلوبرق سازی کوچک و تیراژهای تولیدی کم میباشد.قیمت اقتصادی وکارآمدی از محاسن این محصول بشمارمی آید.این دستگاه فرآیندهایی همچون سوراخ کاری برش و خمکاری شینه های مسی را ارائه میدهد. همچنین میتوان پرس و برش کابل تا قطر 300 میلیمتر را هم به توانایی های این دستگاه اضافه کرد.

میزشینه قابل حمل

ویژگی میزشینه قابل حمل شرکت صنعتی پارس پرس

محصول شرکت پارس پرس بسیار بهینه از لحاظ عملکرد و کاملا اقتصادی برای تابلوساز ها نوپا میباشد . این دستگاه نسبت به دستگاه های مشابه از کنترلر برنامه پذیربهره میبرد که امکان تعویض ماژول ها (قالب ها) را در اسرع وقت فراهم میکند .طراحی منحصر و کیفیت در تولید از دلایل تمایز این محصول میباشد.

تفاوت میزشینه قابل حمل با سه کاره

در میزشینه سه کاره هر سه عملیات سوراخ کاری ، برش و خمکاری شینه های مسی با سه ماژول مجزا که توسط سه موتور مجزا بر روی یونیت هیدرولیک هستند تغذیه میشوند که امکان استفاده همزمان سه اپراتور را برای تولید های بالا فراهم میسازند .ولی در میزشینه قابل حمل اپراتوربرای هر یک ازعملیات های برش ، سوراخ کاری وخمکاری نیازمند تعویض قالب میباشد که برای تولید انبوه اصلا بصرفه نیست مضاف اینکه فقط یک اپراتور امکان فعالیت را دارد. کارگیر میز شینه سه کاره شینه با پهنا 160 میباشد ولی در قابل حمل تا پهنای 120 میلیمتر.

خمکن و پانچر

خمکن میزشینه پرتابل هم همانند سه کاره امکان ایجاد خم نری ، خم پله ، خم Z ، و خم 90 درجه را داراست . همچنین امکان ایجاد سوراخ کاری گرد و لوبیایی هم چنین مربعی را دارد و بر روی شینه تا پهنای 120 میلیمتر امکان ایجاد انواع فرآیند را دارد .

گارانتی و پشتیبانی

شرکت صنعتی پارس پرس برای تمامی محصولات خود گارانتی 2 ساله و 10 سال خدمات پس از فروش را در نظرگرفته است تا گواه از کیفیت و کارآمدی محصولات خود باشد .

1 thought on “میزشینه قابل حمل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *