پانچ هیدرولیک دستی

پانچ هیدرولیک دستی شرکت صنعتی پارس پرس با قابلیت سوراخ کاری یا پانچ انواع مقاطع و ورق های فولادی تا ضخامت 12 میلیمتر و همچنین سوراخ کاری تا قطر 20 میلیمتر با سرعت بالاتر نسبت به دریل و عدم نیاز به ایجاد سوراخ اولیه در هنگام پانچ و اعمال نیروی کمتر، کاربران را راغب به استفاده از این محصول ساخته است . امکان اتصال به پمپ های دستی ، پایی و برقی و همچنین توانایی ایجاد سوراخ با انواع سنبه و ماتریس در اشکال گرد ، مربعی و بیضی از قابلیت های این ابزار میباشد .

پانچ پلیت-پانچ هیدرولیک دستی
پانچ هیدرولیک دستی-پانچ پلیت

مشخصات فنی

قدرت ابزار معادل 350 کیلونیوتن میباشد که امکان سوراخ کاری ورق فولادی تا 12 میلیمتر را دارد . رنج سوراخ کاری از سوراخ M8 تا M18 ميباشد . متعلقات همراه دستگاه شامل سنبه و ماتریس گرد به همراه مهره و کیف میباشد.

پانچ هیدرولیک دستی-پانچ پلیت
پانچ هیدرولیک دستی-پانچ پلیت

پمپ دستی و پایی 700 بار

پانچ دستی هیدرولیک برای تامین نیرو و فشار مصرفیمورد نیاز خود از پمپ دستی هیدرولیک 700 بار دو سرعته شرکت پارس پرس کمک میگیرد که از مزایای این پمپ میتوان به راندمان بالا برای دبی بیشتر ،سرعت زیاد و فشار کم در ابتدای حرکت کورس و سرعت کم و فشاربالا در هنگام زیر بار قرار گرفتن تا فشار 700 بار.این پمپ دارای شیر فشارشکن قابل تنظیم جهت جلوگیری از بالا رفتن بیش از حد فشارهم میباشد .

گارانتی و پشتیبانی

شرکت صنعتی پارس پرس برای تمامی محصولات خود گارانتی 2 ساله و 10 سال خدمات پس از فروش را در نظرگرفته است تا گواه از کیفیت و کارآمدی محصولات خود باشد .همچنین امکان خرید شرایطی و اقساطی هم برای مشتریان عزیز فراهم شده است. مشتریانی هم که خرید نقدی انجام میدهند از شرایطی ویژه بهره مند میشوند که شامل تخفیف بسیار عالی و 3 سال گارانتی بی قید و شرط محصولات میشود، .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *